Witraże do mieszkania

Witraże: piękne, szlachetne i, niestety, kosztowne. Niezwykła gra świateł. Kojarzą się z bogactwem, luskusem i prestiżem. W Szkło-Techu w Kielcach wykonujemy witraże techniką tradycyjną, metodą Tiffany'ego oraz witraże angielskie.

Czy mogą one znaleźć zastosowanie w naszych domach i mieszkaniach? Tak, mogą. Witraże są stosowane z powodzeniem we wnętrzach mieszkalnych i nadają im niezwykłego piękna.

Zobacz nasze realizacje>>

Witraże w drzwiach wejściowych

Drzwi sa wizytówką domu. Witrażowe przeszklenia w drzwiach to znakomity sposób na dodanie splendoru twojej rezydencji.  Witraż klasyczny, Tiffany czy witraż angielski komponują się znakomicie zarówno z drzwiami stylowymi jak i nowoczesnymi. W Szkło-Techu w Kielcach wykonujemy wszystkie typy witraży na indywidualne zamówienie. Można też wybrać z obszernego katalogu.

Zobacz galerię>>

Witraże w drzwiach wewnętrznych

Wykreuj niepowtarzalne wnętrze stosując przeszklenie drzwi w formie witrażu. Szyby ornamentowe, które znakomicie sprawdzały się w blokach niekoniecznie muszą pasować do rezydencji. W tym przypadku można podkreślić stylowy charakter wnętrza zamawiając w Szkło-Techu witraż do drzwi. Zmienia on swój wygląd wraz ze zmieniającym się światłem i nigdy nie wygląda tak samo z obu stron.

Zobacz galerię>>

Witraże w oknach

Zasłony, żaluzje, rolety? Pomyśl o witrażu!

Witraże w mieszkaniu to znakomity sposób na zapewnienie intymności we wnętrzu bez ograniczania dostępu światła. Dobry wybór do okna łazienkowego i na klatce schodowej w domu, ale także wszędzie tam, gdzie mieszkańcy pragną odizolować się od wzroku ciekawskich. Świetnym tego przykładem jest witraż angielski z motywem morza z galerii zdjęć. Niepowtarzalne walory dekoracyjne witraży przemienią twój dom poprzez grę światła i kolorowe bliki na ścianach mieszkania i na meblach. Witraż żyje własnym życiem i zmienia się wciąż wraz ze słońcem i chmurami, wraz z porami dnia i roku, a razem z witrażem zmienia się pomieszczenie.

Zobacz galerię>>

Witraże w meblach i zegarach

Szyba witrażowa w meblu zmienia go nie do poznania. Witraże nadają drzwiczkom meblowym szlachetności i splendoru. W zależności od projektu można zastosować różne techniki. Jesteśmy producentem witraży na indywidualne zamówienia wykonywane w technikach witrażu klasycznego, angielskiego i Tiffany.

Posiadacze starych zegarów mogą mieć problem z dorobieniem pękniętej szybki. Tu szyba witrażowa sprawdzi się znakomicie.

Wielu klientów decyduje się na zastosowanie szkła witrażowego do mebli w mieszkaniach. Kluczową role odgrywają tu względy dekoracyjne. Indywidualne podejście do każdego projektu umozliwia harmonijne dopasowanie witrażu w drzwiczkach meblowych do wystroju kuchni czy pokoju.

Zobacz galerię>>

Witraże na suficie

Świecące witrażowe panele na suficie. Niezwykła dekoracja dla niezwykłago wnętrza. Szkło-Tech w Kielcach jest producentem witraży na indywidualne zamówienie.

Zobacz galerię>>