Samodzielny montaż

Zlecenie montażu Szkło-Techowi zapewnia najwyższą jakość wyrobów i usług.
Szkło-Tech udziela pełnej, całościowej gwarancji na materiały i na montaż.
Szkło-Tech obejmuje swoich klientów opieką posprzedażną gwarancyjną i pogwarancyjną.

Montaż wyrobów ze szkła jest trudny i ryzykowny. Wymaga zręczności i doświadczenia. Potrzebna jest specjalistyczna wiedza szklarska oraz duże doświadczenie w doborze okuć, chemikaliów i innych materiałów pomocnicznych. Wyroby szklarskie mogą wchodzić w reakcje z używanymi preparatami chemicznymi. Szkło się tłucze!

Zalecamy powierzenie montażu naszej firmie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wyroby szklarskie zamontowane przez nas u naszych klientów. Solidność naszych usług potwierdzamy gwarancją udzielaną na ogólnych zasadach kodeksu cywilnego. (Uwaga!, należy zachować paragon lub fakturę.)

Nie przyjmujemy zamówień na podstawie obmiaru miejsca, w którym ma być zamontowane szkło (na przykład szkło do kuchni lub kabina prysznicowa). Odpowiedzialność za prawidłowe zwymiarowanie szyb ciąży na osobie lub firmie, która dokona montażu.

Wyroby Szkło-Techu nie są przeznaczone do samodzielnego montażu.

Montaż we własnym zakresie powoduje utratę gwarancji.

Osoby lub firmy montujące nasze produkty przejmują pełną odpowiedzialność gwarancyjną.

 

 

Informacje dla profesjonalistów

Klejenie szyb, luster, lacobeli

Lustra, szkło lakierowane, szkło laminowane i inne gatunki szyb ulegają zniszczeniu w kontakcie z wieloma materiałami. Na niektórych szybach, zwłaszcza matowych, kleje i inne preparaty pozostawiają trwałe zabrudzenia. Należy skorzystać z materiałów informacyjnych producenta szkła i producenta kleju (czy taśmy klejącej). Na życzenie udostępniamy odpowiednie opracownia. Najważniejsze są tutaj: Montaż lacobeli AGC Montaż luster AGC. Należy przeprowadzać próby we własnym zakresie. Preparat do klejenia szkła, który sprzedajemy, został bardzo dokładnie przetestowany. Używamy go od dawna, ale nie ponosimy odpowiedzialności za jego stosowanie. Zawsze należy korzystać z karty produktu i przeprowadzić próby we własnym zakresie. Ważna zasada: silikony octowe (w tym szklarskie i akwariowe) nigdy nie są odpowiednie. Należy korzystać z preparatów o neutralnym systemie utwardzania.

Kabiny prysznicowe

W celu zamówienia kabiny prysznicowej należy dostarczyć wymiary zamawianych szyb. Służymy pomocą w wyborze okuć i dostarczamy dokumentację techniczną. Nie dokonujemy wymiarowania szyb na podstawie obmiarów miejsca montażu dokonanych przez klienta.

Wyłączenie odpowiedzialności

Szkło-Tech udziela informacji w najlepszej wierze w oparciu o długoletnie doświadczenie. Szkło-Tech nie gwarantuje, że udzielane informacje są prawdziwe lub kompletne. Szkło-Tech wyłącza swoją odpowiedzialność za szkody lub straty poniesione w związku z udzielanymi informacjami. Osoba lub firma dokonująca montażu lub jakiejkolwiek obróbki towarów zakupionych w Szkło-Techu przejmuje pełną odpowiedzialność z tytułu gwarancji i rękojmi.