ClearShield

 

 

Wprowadziliśmy usługę zabezpieczania powierzchni szyb i luster rewelacyjnym środkiem ClearShield. Jest to preparat, który uodparnia szkło na zabrudzenia i działanie czynników zewnętrznych. Warstwa zabezpieczająca jest nanoszona w Szkło-Techu na gotowe wyroby i utrzymuje się na nich do 15 lat. Produkt może być aplikowany wyłącznie w specjalistycznych zakładach.

Kabiny prysznicowe w kieleckich warunkach (bardzo twarda woda) szczególnie wymagają zabezpieczenia. Powłoka ClearShield łączy się chemicznie z powierzchnią szkła i znacznie spowalnia odkładanie się kamienia i zanieczyszczeń. Utrzymanie czystości staje się o wiele łatwiejsze.

Lustra łazienkowe narażone są na krople wody. Powłoka ClearShield doda lustrom blasku.

Kuchnia to kolejne miejsce, w którym warto zabezpieczyć szyby preparatem ClearShield. Szkło w kuchni zyskuje na wyglądzie.

Szkło matowe zabezpieczone powłoką ClearShield nie przyjmuje zabrudzeń z palców i staje się o wiele łatwiejsze w konserwacji.

Balustrady, drzwi, ścianki - polecamy ClearShield.

 

Więcej informacji mozna znaleźć w polskiej witrynie internetowej ClearShield oraz w angielskojęzycznym serwisie producenta ClearShield.